top of page

iridoloģija

Acis atklāj, iridoloģija dziedē.

Kas ir iridoloģija?

Iridoloģija ir metode, ko izmanto daži ārsti, homeopāti, kā arī netradicionālajā medicīnā un jo īpaši naturopāti. Tās mērķis ir izpētīt acs krāsaino daļu — varavīksneni, lai novērtētu cilvēka vispārējo veselību. Papildus morfoloģiskajai analīzei un pacienta slimības vēstures izpētei iridoloģija ir galvenais naturopātu instruments, lai izprastu indivīda vitalitāti, viņa “izcelsmi”, kā arī viņa organiskās stiprās un vājās puses.

Saskaņā ar sakāmvārdu “acis ir dvēseles spogulis”, tās ir arī ķermeņa un tā veselības stāvokļa spogulis. Hipokrāts, medicīnas tēvs, par to teica: "Tādas ir acis, tādas ir ķermenis".

Papildus indivīda vispārējā veselības stāvokļa novērtēšanai detalizēta varavīksnenes analīze (dzīvā vai ar fotogrāfiju palielināšanu) atklātu individuālu noslieci uz noteiktām slimībām. Galvenokārt šī ir spēja atklāt organiskas vājības vēl pirms simptomu un patoloģijas parādīšanās, kas atšķirtu iridoloģiju no citām diagnostikas metodēm.

Screenshot 2024-04-04 at 13_edited_edite
macro-eye-2023-11-27-05-16-09-utc_edited

par pakalpojumu

Piedāvājam uzņemt augstākās kvalitātes attēlus, kas atbilst visām prasībām, lai veiktu acs varavīksnenes analīzi. Šo attēlu uzņemšana aizņems vien dažas minūtes un jau tajā pašā dienā tie būs gatavi nosūtīšanai iridologam. 

Mēs sadarbojamies ar naturopāti Kristīni no www.dbkristine.com, jo esam paši pārliecinājušies par viņas zināšanām un pieredzi.

Konsultācijas laikā ar Kristīni pārrunāsiet redzamos marķierus jūsu varavīksnenē un risināsiet konkrētas veselības problēmas. Pēc sesijas, parasti 7 dienu laikā, jūs pa e-pastu saņemsiet detalizētu PDF ziņojumu, kurā būs izklāstīti varavīksnenes novērojumi un ieteikumi veselības uzlabošanai. Vairāk informācija par pašu konsultācijas procesu ir atrodama Kristīnes mājaslapā angļu valodā. Ja vēlaties iegūt atbildes uz saviem jautājumiem, droši sazinaties.

TRUE EYE Logo

ACS VARAVĪKSNENES FOTO UZŅEMŠANA IRIDOLOĢIJAI

Cenas

​Līdz 15 min

Viss process var aizņemt līdz 15 minūtēm, taču parasti fotografēšana neaizņem vairāk kā 10 minūtes

2 acis

Tiek fotografētas abas Jūsu acis, lai sniegtu pilnīgu analīzi un konsultāciju

Lokācija

Foto uzņemšana notiek mūsu studijā - kontakti.

15 eur

​Šī summa ietver tikai acu foto uzņemšanu. Apmaksu var veikt uz vietas, skaidrā naudā vai ar karti.

(PVN iekļauts)

IRIDOLOĢIJAS KONSULTĀCIJA

Kristine Biopat

​Mēs piedāvājam tikai acu varavīksnenes foto uzņemšanu! Par konsultācijas pieejamību, cenu, pieteikšanos un citām niansēm varat uzzināt Kristīnes mājaslapā, spiežot uz pogas zemāk.

TRUE EYE foto mākslas studija,

t/c Domina Shopping,

Ieriķu iela 3, Rīga

Tel: +371 20039983

  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok

PIESAKIES ACU VARAVĪKSNES FOTO UZŅEMŠANAI TAGAD!

Paldies, drīzumā sazināsimies!

bottom of page