top of page

TRUE EYE PRODUKTU IZSTRĀDES PROCESS

Šis rūpīgi plānotais un pārbaudītais process nodrošina augstu kvalitāti un klientu apmierinātību, pārliecinoties, ka katrs mūsu radītais darbs atbilst klienta vēlmēm.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī darba vizualizācija (makets) var atšķirties uz dažādiem ekrāniem, tas attiecas uz krāsu gammu, toni un spilgtumu. Tāpēc arī izdrukātais darbs var atšķirties no tā, ko Jūs redzat uz ekrāniem. Tas ir saistīts ar dažādām iezīmēm un tehniskām īpašībām, kas raksturīgas starp ekrāniem un izdrukām. Pievērsiet, lūdzu, uzmanību dizainam/izkārtojumam/efektam. 

TRUE EYE ATGRIEŠANAS POLITIKA

  1. Maketa izstrādes procesā Klients var mainīt un precizēt maketu vai pasūtījuma parametrus. 

  2. Ņemot vērā mūsu radīto darbu unikālo raksturu un personalizāciju, maketa saskaņošanas procesu, kā arī ražošanas metodes, pēc maketa apstiprināšanas un nosūtīšanas uz druku pasūtījums nav atceļams un nauda netiek atgriezta. 

  3. Izgatavotā produkta bojājumu vai būtiskas neatbilstības gadījumā True Eye vainas dēļ mēs atkārtoti izgatavojam pasūtījumu bez papildus maksas. 

Šī politika tiek piemērota, lai garantētu mūsu klientu izpratni par mūsu darbu un mūsu apņemšanos nodrošināt augstu kvalitāti un klientu apmierinātību. 

Lūdzu ņemt vērā, ka vizualizācija, jeb makets, var atšķirties no izdrukāta produkta. Paldies par sapratni un uzticību!

bottom of page