top of page

Foto dokumentiem 
Ātri un kvalitatīvi dokumentu foto

PROFESIONĀLI FOTO JŪSU DOKUMENTIEM

Vai meklējat, kur uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas dokumentiem Rīgā? TRUE EYE piedāvā ātru un profesionālu fotogrāfiju izgatavošanu saskaņā ar visām vajadzīgajām prasībām. Pie mums jūsu dokumentu foto būs gatava vien dažu minūšu laikā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un nodrošinot labāko iespējamo rezultātu.

Dokumentu foto Rīgas centrā

Mūsu dokumentu foto pakalpojums nodrošina atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs nodrošinām, ka visi attēli ir uzņemti precīzi un atbilst visiem jūsu vajadzību kritērijiem. Mūsu profesionāļi piedāvā ātru un efektīvu servisu, lai nodrošinātu dokumentu foto vai jebkādu citu attēlu uzņemšanas procesu priekš Jums.

Kāpēc izvēlēties mūsu "Dokumentu foto" servisu? 

profesionāli fotogrāfi

Mūsu profesionālie fotogrāfi strādā, lai nodrošinātu jūsu īpašās vajadzības un ātri saņemtu augstas kvalitātes fotoattēlus.

ātrs serviss

Foto dokumentiem uzņemsim un izgatavosim dažu minūšu laikā, lai taupītu Jūsu laiku.

kvalitatīvs rezultāts

Izmantojot mūsu modernās tehnoloģijas, varat būt pārliecināti par augstākās kvalitātes fotoattēliem ar ātru apstrādes laiku.

Ieteikumi kā sagatavoties un labāk izskatīties dokumentu foto

Nepieciešams profesionāli izgatavots fotoattēls dokumentiem? Svarīgi ir pareizi sagatavoties, lai garantētu ideālu rezultātu. Sekojiet mūsu padomiem un iegūstiet kvalitatīvu, normatīviem atbilstošu foto, kas kalpos jums gadiem ilgi. Atcerieties, ka kvalitatīva fotogrāfija ir Jūsu vizītkarte uz daudziem oficiāliem dokumentiem, tāpēc pievērsiet tam pienācīgu uzmanību. - Apģērbs vēlams, lai ir ikdienišķs, lietišķs un korekts. Nedrīkst fotografēties virsdrēbēs (piemēram, mētelī, virsjakā) vai ar atkailinātu ķermeņa augšdaļu, un ar galvassegu, izņemot gadījumu, ja to valkājat reliģisku apsvērumu dēļ ikdienā un galvassega neaizsedz seju vai tās daļu. - Ja nēsājat brilles, drīkst fotografēties ar brillēm. (Izņēmums ir ASV vīza, kurai netiks pieņemtas fotogrāfijas, kurās vīzu pieprasītāji būs ar brillēm vai krāsainām kontaktlēcām.) - Nav pieļaujama fotografēšanās ar tumšām vai tonētām brillēm. Briļļu rāmim nevajadzētu būt smagnējam, biezam, tas nedrīkst aizsegt sejas daļu. - Par make-up un frizūru. Vēlams matiem būt sakoptiem, make-up tāds, lai sejas āda būtu matēta, viegli nopūderēta, jo fotogrāfijās dokumentiem nedrīkst veikt retušu. - Lai sev patiktu fotogrāfijā, nākat atpūtušies un labā garastāvoklī.

Dokumentu foto cenas:

 • Dokumentu foto cena: 10 eur

 • Dokumentu foto cena zīdaiņiem: 20 eur

 • Papildus kopijas cena: 2 eur

 • Digitālās versijas nosūtīšana uz epastu: 1 eur

*Cenas norādītas par pakalpojumu vienam cilvēkam (Bez PVN).

Mūsu adrese un darba laiks:

 • TRUE EYE foto mākslas studija, Tērbatas iela 22, Rīga

 • Darba laiks: Ot. - Sv. 11:00 - 19:00 (citā laikā pēc pieraksta)

Pieraksts un papildus informācija:

tālr.: +371 20039983

e-pasts: info@trueeye.lv

Pieteikties "Dokumentu Foto" tagad!

Neatlieciet svarīgo uz pēdējo brīdi – pieteikties izgatavot foto dokumentus ir ātri un vienkārši. Aizpildiet kontaktformu zemāk, un mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu detaļas un atbildētu uz jebkuriem jūsu jautājumiem.

Paldies, mūsu konsultants/fotogrāfs drīzumā ar Jums sazināsies!

 • Is registration required?
  In our salon, which is located in T/C Domina Shopping, no appointment is required, a reserved time gives the advantage of avoiding a possible queue. Our salon, located in Sigulda, works only by appointment.
 • How can I personalize my eye photo artwork?
  You have the option to add short texts to the artwork, such as a name and/or date, and you also have the option to choose one or multiple of the proposed effects.
 • What if I wear contact lenses?
  Even soft contact lenses can affect the quality of the photo of the eye, so we will ask you to remove the lenses.
 • Can I see the raw image first?
  Of course! At the start we will show your eye photo on the screen, free of charge.
 • From what age is it possible to take such a photo of the eye?
  The general minimum age is from 5 years. For a successful photo, we need a few seconds of concentration. You will definitely be the best person to assess whether this would be possible with your child. Our advice: if the child shows interest and wants such a photo for himself, then we can certainly try.
 • Can I buy gift cards from you?
  Of course! With us, gift cards are available in a freely chosen value and can be purchased locally in our salons or on our website.
 • Can we put four eyes on one painting?
  Of course! By adjusting the size of the painting, it is possible to assemble four or more eyes.
 • What is the price of eye photo artwork?
  The price is determined by three factors: - material - size - amount of cells
 • How soon will I receive the finished product?
  You will receive photos in the size 10x15 and 21x30 in the salon on the same day. Artwork created on the materials ordered will be produced within 14 working days. We make jewelry within 14 working days.
 • Can we take a photo of our pets or animal's eye?
  We love animals and agree that they have beautiful eyes too, but this offer is for humans only.
 • Why are there no green eyes in your gallery?
  Green eyes are mystical.. The basic structure of the iris is always blue, formed by the refraction of light. Above it is a pigment called melanin, dark and light brown or yellow in color. If there is a yellow tint over the blue tone, the eye looks green. In macro magnification, both primary colors are visible separately.
 • Where you are located?
  Locations of our salons: - T/C Domina Shopping, Ieriķu iela 3, Riga - 2a Mālpils Street, Sigulda
 • Do you participate in field trips?
  Yes, we are also available for away events.
bottom of page